Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • TheProb

    veterán

    válasz ngaba #182085 üzenetére

    Mióta Bp-n lakom, be van kapcsolva az automata centrálzár, pont az ilyen és az esetleges lopási kísérletek ellen.

    #182087Qru: Bökő fel sem merült, pont azért, amit te is írsz, hogy lehet bennem landolna.
    Illetve alapjában véve nem vagyok egy aggresszív Nber, így tényleg csak a végső esetre, védelemre kéne. De látom mások szerint is a paprika talán a legjobb választás.

    #182093Fehér Farkas: Igen, én is ilyen esetre gondolok, mikor lámpánál találnak be, ahonnan nem tudsz meglépni sem. Ilyen volt az általam látott is, szintén Erzsébeten. Parasztunk utolérte a lámpánál a másikat, kiszállt, odarohant és feltépta az anyós oldalit. Majd torka szakattából üvöltött, majd rájuk baszta az ajtót. Nem értem ezeknek mi értelme van. Viszont kurvára nem szeretném, ha bármely prosztó, paraszt ilyen műveljen. És tényleg az tűnhet a legjobb döntésnek, ha lapítok az autóban. Csak azért mégis benne van az emberben, hogy milyen alapon nyúl hozzá bárki a kocsimhoz? Persze tudom, hogy ezzel nem lehet mit kezdeni...

    "Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

Új hozzászólás Aktív témák