Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Nandivagyok

    aktív tag

    Üdv!
    Elég hangos a belső GPU ventilátorom, és érdeklődnék, hogy van más is akinek zavaró méreteket ölt? Egy éves lesz a gép, csak 2-3 hónapja figyeltem fel rá, de nem volt mindig konstans a jelenség.
    Alap terhelésen, csak 8-10 böngészőablak van nyitva a chromeban, se torrent, se más nem fut a háttérben. A gép pedig a csendes szobában eléggé zúg.(41°C-os GPU és 50°C CPU mellett minden alapon) Nem úgy mint ha megizzasztom, de kellemetlenül hallható.

    SLI bekapcsolva, mégis látom hogy néha megugrik az 1. gpu terhelés, és az alapjárati 41-43 fokról simán 47 körül kezd dolgozni pedig nem csinálok semmit. Az más kérdés hogy egy youtube videó már 51 fokig is feltornázza néha, ekkor már hangosnak számít a venti. Figyeltem hogy az nvidia driver frissítésen múlik-e, de nem. Pár hete szét is kaptam, a porszűrőt tisztítottam, bent amúgy makulátlan volt.

    Érdemes lehet az évi tisztításra elvinni? Kifújni én is tudom, pasztázást nem próbálnám meg, de nem tudom ott milyen minőségben dolgoznak.
    Amúgy családban egy G710-est azért cseréltek mert felszálló utasszállító hangja volt a hűtésének.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák