Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • taboros

    tag

    válasz marilllyo #5362 üzenetére

    Ahogy a kolléga írta alább, csak úgy mehetsz biztosra, ha lecsavarozod az alját. A hely mindegyikben ott van, de vannak olyan példányok, amibe a Lenovo nem tette bele az NGFF M.2 SC2 csatlakozót. Állítólag Mo-n mostanában árult példányokban már benne van (az enyémben is megvolt, egy másik, mostanában vásárolt Y510p gépben is volt). De régebben Mo-n nem volt többen, kifoghatsz egy elfekvő ilyen darabot és pl. Bulgáriában most is vannak db-ok a csatlakozó nélkül. Tehát: meg kell nézni! Ha lehet, még vásárlás előtt.

    Én nem láttam még, hogy az eBay-en árulnák (ebben a méretben, ilyen illesztéssel (mindkettő fontos)), csak Amazonon, ill. annak a gyártónak a saját Webshopjában, aki az Amazonon is árulja (link lejjebb). De még egyszer leírom, többször nem: nem szállít Mo-ra, sem Európába, csak USA-ba (lehet, hogy Kanadába is). Tehát akkor juthatsz hozzá (ahogy én is tettem), ha van vki ismerős/haver/rokon ott, akinek a címére megrendeled, ő meg elküldi neked levélben. Vámra kicsi az esély, mert akkora kb. mint egy gyufaskatulya (26 x 42 mm), csak harmad annyira vastag. Én dec 18-án rendeltem meg, továbbküldéssel együtt itt volt jan 4-én (benne a karácsonyi ünnepek). Ha nincs ilyen USA-beli ismerősöd, akkor egyelőre várj, vagy marad (a) utlrabay (b) 1TB SSHD ki (esetleg külső USB3-as házba teszed) és a SSHD helyére megy az SSD.

Új hozzászólás Aktív témák