Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • RapaNui1

    aktív tag

    válasz zsuha #70694 üzenetére

    Nekem is tetszik, bár így elsőre azért 2 észrevételem lenne.
    Az egyik, hogy nem tudom miért erőltetik ezeket a külön álló részeket, mert számomra sokat nem tesznek hozzá, nincsenek túlzottan jól sem kidolgozva, mértre sem nagyok, elemszám növelőnek és ezáltal árnövelőnek viszont tökéletesek.
    A másik, hogy elég vékonykának néz ki ez az épület, ezáltal kissé olyan csúnyácska lett a formája, azt a két kiegészítőt elemszámban akkor inkább fordították volna az épület jobb kidolgozására vagy 1-2 studdal történő megvastagítására.
    Úgy látom, hogy áttértek a modernebb alpesi stílusú városok felé kezdve a tavalyi szettel.
    Ettől függetlenül meg fogom venni, mert a winter village téma talán az egyetlen amit gyűjtök kirakási céllal és befektetésként, inkább örökségként.

    Az új SW UCS szett valahogy nekem sem jön be. Olyan mint egy nagy szürke doboz amibe valahova belepakoltak 5500 lego kockát. Ettől függetlenül azért élőben megtekintenék egy komplett UCS sorozatot azért az biztos eszméletlenül jó lehet akinek a polcán ott figyel az eddigi összes UCS szett :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák