Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Teasüti

    nagyúr

    válasz #48525824 #25859 üzenetére

    Nem vitatom a teljesítményed, mondom még egyszer nekem aztán mindegy.
    Feljebb nem szarkasztikusan írtam, amit írtam. Tényleg fogadd elismerésem! :R
    Oszt féked van-e? ;]

    (#25864) Zola007
    +1

    (#25870) Tüzi
    Elvből sem raknék 5 éves gumit motorra... :U
    Más részről meg, h te mit tudsz bugázni az nem összehasonlítható az átlaggal.
    Azt hiszem itt le is zárhatjuk. :R

    Amúgy nem értem miért meglepő, bringásként azt gondolnám, h már levetetted az ilyen proletár előítéleteket, miszerint a drága bringa a sznobok játékszere (bringát az áruházból, meg hasonlók). Igenis van létjogosultsága a 15k-s guminak is, vannak akik ki is tudják azt használni. És biciklit is lehet venni drágábban, mint motort.
    Elvégre ez egy sporteszköz vagy mi a fene. Motor is lehet sporteszköz de ugyanúgy egyszerű közúti igásló is, mindkettőre túlárazottak az alkatrészek. Lehet venni rá egy szett gumit 50k-ért is, meg háromszor annyiért is.

    A 200 grammos bringás gumiban meg éppen a 200 grammot fizeted meg, még ha ellentmondásos is. Feltételezem verseny gumiról van szó papír vékony futófelülettel, aminél nem szempont hogy tízezer km-ert szaladjon. Nem fair összehasonlítani egy 5 kilós motor gumival amin van 5-8 mm profilmélység és aminél sarkalatos pont a futásteljesítmény.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák