Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Yodamest

    addikt

    Olvasom a sok negatív élményt és balszerencsét, na ezt egy kicsit megtörném ha nemgond :)

    7vége óta nagyon ráálltam a játékra, arénázok egyfolytában és elég jól megy. Gyakorlatilag nem fogy a pénzem, mert mindig nyerek annyit vissza a napi questel együtt, hogy stagnáljon, a pakkok meg jönnek.
    Van, hogy hót ratyi decket tudok csak összepickelni, pl volt mage draftom amibe nem volt poly, fireball vagy flamestrike sem. Volt, hogy 5 manásnál nagyobb lényt fel sem kínált egyszer sem szóval abszolút nem optimális deckek, de egy 5-6-7 wint szinte mindig (kopkop) sikerült mennem. Most a legutóbbi sámán drafttal 1-2 ről jöttem fel 6-3-ra pedig elég szutyok volt az is.

    Nálam valahogy 7 winnél van a lélektani határ, onnantól már egyszerűen olyan jól (szerencsésen) összepickelt deckekkkel jönnek, hogy matematikailag sincs esélyem. (druid dupla ancient of warral és hasonlók)
    De nem vagyok elégedetlen nekem ha már ennyiket megyek az tökéletesen megfelel ennél már csak jobb lesz úgy is. :R

Új hozzászólás Aktív témák