Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zsero

    aktív tag

    Visszaküldtem a frissen vásárolt felültöltős AEG-met, márkabolt.hu hihetetlenül korrektül járt el. Se visszaszállítási díjat nem kért (pedig ezt jogszabály szerint én fizetném), és a futár azonnal visszaadta KP-ban a készülék eredeti vételárát! Számomra hihetetlen hogy árukeresőn közel azonos áru boltok között mekkora különbségek vannak akkor ha pl. vissza kell küldeni a terméket.

    Lett helyette egy Miele W3248-as, használtan, 6 hónap garanciával, új lengéscsillapítókkal.

    Ezzel kapcsolatban lenne a kérdésem: egy első, fertőtlenítő mosásra szerintetek mi a legjobb? Én citromsavra gondoltam.

    Miele gyári tisztítószere az egy az egyben 250 gramm citromsav, szép csomagolásban. Azt egy mosáshoz ajánlják.

    Herman Róbert legalább 1 kg citromsavat javasol, Legler Csaba 4 liter 20%-os ecetet, 24 órás áztatással, 8 óránként forgatva (3 darab lamella 8-8 órát álljon benne).

    Ti mit ajánlanátok? Hermann szerint citromsavnak nem a hőmérséklet számít, hanem az idő, ezért egy 60-as vagy 95-ös áztatós programra gondoltam. 1 kg nem meredek?

Új hozzászólás Aktív témák