Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Satyricon

    addikt

    Pár barkács, ill gány kép így estére, vegyesen:

    Tápegység, és a dvd író közti takaró lemezt(régebben csináltam) fúrtam ki, az Arctic F12 Pro-nak.

    Mikor kész lettem a fúrással, vágóval szépen körbeütögettem a lemezt, majd a kieső rész eltávolítása után, megfelelő célszerszám hiányában, gyártottam egy henger alakú csiszoló-t
    Hozzávalók:

    - fúrógép
    - szgszalag
    - csiszolóvászon
    - sziloplaszt henger

    Elkészítés: A sziloplaszt hengerre szigszalaggal ráragasszuk a lentebb látható módon a csiszolópapírt. Majd a fórógép forgó részére tekerünk annyi szigszalagot, amennyi kell ahhoz, hogy beleszoruljon a sziloplaszt hengerbe. Elég nehéz ráerőszakolni, főleg hogy a lyukat nem lehet az általam is közkedvelt módon tágítani :DDD Aztán ha ez kész van, lehet csiszolni! Ki-be kell járatni a fúrót a hengerrel(az óta se jöttem rá, honnan ismerősek ezek a mozdulatok... :DDD ), különben a csiszolóvászon pár másodperc után szétszakad az éles fémnek köszönhetően. Szóval, a képek:


    Mivel a modosítás után szükség volt a felület újra festésére, nem ártott csiszoló "korongot" is gyártani, ugyanis a régi elkopott. :DDD


    Szerk.: Ennyit mára. A takarólemezt lefújtam este, nagyon zsír lett! Holnap még dobok fel képet, milyen lett! Akit érdekel...

    [ Szerkesztve ]

    (lOo \ (llll) (llll) / oOl)

Új hozzászólás Aktív témák