Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • szab.tam

    nagyúr

    válasz imibogyo #27723 üzenetére

    lejárt a szerk idő már megint... :(((

    színek, formák, méret.

    nemsokára lesz olyan poci hűtő, (alkatrészekre várok, vámon vannak), ami reményeim szerint 200w+-t, de könynen lehet, hogy 300w-ot fognak tudni.
    gyakorlatilag szénnéhúzott procit, passzívan...

    csak előbb ezeket a profilokat kell letesztelnem. mert ilyenekből szeretném felépíteni, csak nem 20x20-as, hanem 30x30, vgy 40x40-es, könnyített profilokból.
    fekvő lapra lesz. tömeget is ki kell számolnom, mert 5-6 kilónál még alátámasztott, fekvő lapra sem egészséges több.
    iszonyat módon fog kinézni, talán az idáigi leglátványosabb darab lesz. :))

    amire ki akartam lyukadni. én nem gépekhez készítek hűtőket. hanem megalkotok hűtőket, és ha valakinek megteszik egy darab, építsen köré gépet.
    mint amikor valaki megvesz egy festményt, és köré rendezi be a szalont.
    nem úgy hogy:
    teszvírem! fösd má' meg nekem ezt á jákípet! de ne legyen má' benne ánnyi zűd! kicsit bárnább leveleket. tudom, hogy távászi tájkíp, de ákkó' nem megy az ántik bútohoz...

    na, nálam nem ez az erdő, amibe elmegyek gombászni.... :N
    kicsit (nagyon) arcosan hangzik, de akkor is ez van. :))

    szerk:
    aztán óvatosan kell ajánlgatni. nemrég azért piszkított rá banhammer kolléga az adatlapomra, mert egy topicban valaki (halk, passzív, már nem tudom), hűtőt kersett. én válaszoltam másra is neki, és mindegy mellékletként beszúrtam hirdetés linkeim listázását. persze, hogy szabályellenes, ok. csak lusta voltam a válasz mellé + privátot írni.... -> rögtön 30 perc... :C

    [ Szerkesztve ]

    fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

Új hozzászólás Aktív témák