Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • szab.tam

    nagyúr

    kedves harverbuzárátor tezsvíreim!

    bocsánat az igen off-ért! :B

    nem tudok hirtelen hová fordulni. azokhoz szólok, akik vízszereléshez többet értenek, mint én...
    adott probléma:

    a sarokszelep fölötti csatlakozásnál csöpög a víz. (ahol láthatóan zöld.) alákészített lavóros, de most intenzívebb lett. jó, hoy a sarokszelep még működik, elzártam...
    ahol flexibilis cső van, ott nem szeretek viccelni, mert az átfólyó gázvízvmelegítő után tört már le ilyen, de szerecsére ott is egy csöpögés után én mozgattam meg, így otthon voltam amikor letört, el tudtam zárni...

    tehát a kérdések:

    -mi a pontos neve a bekarikázott elemnek?
    valószínű csak a tömítés(ke) mentek szét, de mielőtt szétszedem, akarom, hogy a szerelésnél egy ilyen bizbasz is ott legyen melettem, sőt a flexibilsi csőből is, hátha sérül, azt is tudjam rögtön cserélni.
    mosogató csapja alatt van, melegvíz jön be rajta a fürdőből.
    -kötelező beiktatni? mi a szerepe, és mi van, ha nem rakok be helyette másikat?

    - méret. a kiszedés (tehát mintadarab nélkül), szeretnék elmenni venni egyet.
    honnan tudom meg a méretét? villáskulcsot ráraktam az anyákra. a 17-es nem megy rájuk. 18-as nincs. (egyáltalán létezik olyan, mert 11 után nekem 19 jön a készletben..)
    tehát a 19-est rátéve a kérdezett bizbasz fölötti anyára pont jó, az alatta lévőre is használható, de picit lötyög. (háta eme körülírás segít a táv méretmeghatározásban....)

    előre is köszönöm a segítséget. :R :R :R

    [ Szerkesztve ]

    fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

Új hozzászólás Aktív témák