Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • szab.tam

    nagyúr

    válasz macko20 #19008 üzenetére

    gondoltam már rád hazafelé. :U
    (na, ez elég ratyisra sikerült...) :DDD

    lehet, hogy meglátogatnálak. beáldozok 1-2 csövet kivégzésre. próbáltam az előbb lapítani. két hosszú alurúd közé befogtam a teljes hosszában egy csövet. nem tudom, minek hívják. sarokrögzítő szerű valami. azzal szorítottam ösze 2 ponton. menetes. el kezdte oválisra összenyomni, de nem lapult. amikor tegnap az asztallábat rátettem, akkor sokkal jobblett.

    szósz', mikor nem kapálsz hv-én, hozok néked söricilint, 5 csövet, vga nyákot, és gány up in the erkély! :DD :DDD

    megreszeljük kicsit a 2. számú gtx480-amat is, hamár... fél óra alatt tudunk csinálni kb. 55-60k-nyi kárt. ha van kedved...
    szerszámot nem kérek köcsön. :N :R

    :U

    szerk:
    franciakulcs. satu. obiban előbbi egyáltalán nincs, (laglábbis a hagyományos "T" forma), utóbbi meg olyan, amit simán egy asztalra fetekerni nem lehet. csak ha átmenő furat, stb. adott. barkácsáruház. köszönjük hód!

    [ Szerkesztve ]

    fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

Új hozzászólás Aktív témák