Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • szab.tam

    nagyúr

    válasz BRIKLY #18610 üzenetére

    az egyik lapom pont ezt csinálja.

    ez egy új lap? tehát nincs hosszú távú tapasztalatod vele?
    mert az utóbbi napokban volt egy pár fokos hőmérésklet csökkenés. az említett lapomat nem tudom hidegben rendesen beindítani. télen volt, hogy hajszárítóval befújtam neki.

    nagyon nehezen akar elindulni. és amikor végre elindulna, jön a bisoba belépés lehetősége, és megint újraindul. valami hőtágulási nyavaja. a kezdeti napokban nálam is 90 fokokat kapott a chip, attól is lehet
    tehát a trükk. amikor eljutsz odá
    ig, hgoy egyáltalána biosba be tudsz lépni, lépj be, és várj 5 percet. majd save and exit. nagy anélkül. (az is kérdés, ghy safety módban indul-e el, ah végre elindul.)
    nálam valmiért a save and exit-nél állt helyre ilyenkor.

    nézzed meg légyszi ezt a mókát. azt is gyanítottam, hátha ebbena táp is közreműködött. mert miután annál a lapnál tápot cseréltem, ritkábban csinálta.

    egyáltalán nem biztos, hgoy a sarkazás miatt van.
    én pont egy ilyen lappal vacakoltam majd 3 évig. (a htpc-m léapja, amit nemrég cseréltem, most a kpc-ben van...)

    fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

Új hozzászólás Aktív témák