Hirdetés

Aktív témák

  • Tomics

    addikt

    Voltam ma lábazni. Épp a végefelé jártam, merevlábas felhúzást csináltam erre odajön a terem tulaja hogy ez a gyakorlat szar, senki nem csinálja és kinyírja a gerincem. Hát de mondom elég alapgyakorlat meg nem csinálom őrült nagy súllyal...de akkor is, pár év múlva cipőmet se tudom bekötni...
    Aki lábazik innen csinálja ezt a gyakorlatot? Mást nem nagyon tudok elképzelni a hátsó combra, bár lehet ezen a szinten a guggolás is elég...

    Aztán mutatta a T-rudas evezést hogy az jó rá próbáljam ki... :DDD Utána meg beültetett hack guggolni, mondjuk az nem volt rossz. Ja és szerinte 20 másodperces pihenőket kell tartani a szériák között és persze emelni a súlyt 6 ismétlésig. Ott hajtott mint a lovat már jöttek a csillagok, de valahogy jól esett. Holnap tuti nem fogok tudni lábra állni :D
    Mondjuk elég izmos, én meg 1 év alatt szinte semmit nem értem el szal lehet neki van igaza, jó volt ez az intenzív edzés. Bunny-t valszeg ismeri mert odajár :DDD
    Ja és mondta hogy sokat lábazzak, mert a combban van a legnagyobb ütőér és ott sok olyan enzim termelődik ami segíti a növekedést...hogy függ ez össze nemtom, csak néztem... :U

    Diéta egész jól megy, ma eddig 1g ch-n vagyok és nem nagyon vagyok éhes. ha 1 helybe ülök és utankozok akkor rámtör az éhség de ha nincs kajálásra se idő akkor eszembe se jut. 3-4 kiló leugrott már.

    [ Szerkesztve ]

    PH! addikt since 2004

Aktív témák