Hirdetés

Aktív témák

  • fLeSs

    nagyúr

    válasz nostrum #14258 üzenetére

    majd beszámolok. :D
    mostanában ilyen elmélkedős időszakom van, és további dolgokra jöttem rá.

    most épp arra jöttem rá, hogy én nem csak bukásig mentem minden sorozatban, de rendszeresen csináltam erőltetett ismétléseket is, legalábbis azoknál az izmoknál biztosan, amiknél nem kell hozzá partner, mert mondjuk elég a lendület (bic/egyes tricgyaksik/váll/hát/csuklya). :D fasza. tehát minden sorozatban bukásig mentem+erőltetett ismétlések voltak, néha szuperszetteztem is. :D

    ebből egyébként logikusnak tűnik, hogy miért a lábam és a mellem fejlődött csak idáig.
    1. mellnél nem szokott segítőm lenni, nem szoktam erőltetett ismétléseket csinálni, és bukásig sem mentem el soha, mert az azt jelentené, hogy rajtam maradt a súly :D
    2. a combot utóbbi okból szintén nem edzettem sosem bukásig (1 kivétel volt, rajtam maradt a lábtoló, de a guggolás kicsit rizikósabb), másrészt túlságosan gyors növekedése miatt először csökkentettem a combedzés sorozatainak számát, majd csökkentettem magának a combedzéseknek a számát, és így több ideje volt regenerálódni. LOL. :D

    visszanéztem a naplót, és amikor pihenés után kezdtem el edzeni, 2-3 hétig nagyon fasza volt a fejlődés súlyokban. utána viszont minden egyes alkalommal egy hirtelen visszaesés következett be, ezért vagyok súlyokban ott, ahol 2 évvel ezelőtt, kivéve a comb és mellgyaksikat. nevetséges, fasz vagyok. sÍrhatnékom van.

    [ Szerkesztve ]

    "I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

Aktív témák