Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tomcica

    Topikgazda

    válasz ígyvanferi #31417 üzenetére

    Ma kiprobalhattam vegre,hogy mennyire edzodott be a test az eddigi enyhebb tel alatt, -5 korul volt delelott 10kor mentem ki,a szereles a szokasos.

    30km benne -> 15km konnyu tempo terepen (4.10-3.50) + 2km eros tempo (3.35-3.30) + 3km fartlek (500 eros tempo + 500 laza tempo 3:45-os atlag) + 10km konnyu tempo (4.20-4.10)

    ittam az utolso 10km elott (artezi kut,az nem fagy be ennyitol) de enni nem vittem....haaat 25-26km-nel mar percenkent azon gondolkodtam,hogy mit fogok enni ha hazaerek :DDD lefogyott az uzemanyag de NAAAGYON

    (vegul ket fott tojas,olajbogyo,feta sajt + BCAA-Glutamin kombo folyadeknak,de ezt meg allva futos szerelesben egypofara tomve,mintha valami ultras frissitopont lett volna a konyhaban,persze nem volt begyujtva igy ott 8fok volt,de legalabb plussz ;) zuhany,asszonnyal bevasarlas az ebedhez,favagas es most indul a rendes visszatoltes tai kaja rizzsel az elso ebed)

    There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

Új hozzászólás Aktív témák