Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • g0n21

    senior tag

    válasz @mriya@ #7009 üzenetére

    Ezt ugatom...

    (#7008) K.Andras.Vfx

    Sokkal jobban is belenagyíthatsz, ez ilyen. Egy ~25mbps h264, youtube által ~16 mbps-re konvertált változatát nézed, és osztod az észt annyira magasról, hogy azt sem látod, amiről beszélsz. Pedig pontosan tudod te is, hogy egy szétkompresszált szar a yt képe.
    Leírtam már neked, hogy egyrészt az óra kapott itthon szervizt, teljesen eredeti, járt az RSC-ben tömítéscserén, ott is mindent rendben találtak, nem értem miért kell szándékosan árral szemben úszni, és közben baromságokat beszélni?
    Itt a muster, szedd le, nézd meg.
    Nem azzal van a baj, hogy elmondod a véleményed, hanem hogy makacsul ragaszkodsz a hülyeséghez.

    Tényleg. Bepottyansz ebbe a topikba, megmondod a frankót, helyreteszel mindenkit. Lehamisítványozod az (ex) órámat, félig-meddig le is hülyézel... Meg még a topik nagyrészét. És a végén kikiáltod magad messiásnak. Ez igen :) Pont hiányzott egy kis pörgés a topikból.

    Félre ne érts, én híve vagyok az értelmes vitáknak, de itt most nem az folyik...

Új hozzászólás Aktív témák