Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ati bá

    csendes tag

    válasz foxjozsi #5129 üzenetére

    Üdv!

    Szerintem a Turionos a jobb ár/érték arányban (amúgy én is ezen filózok már pár napja). Bár a Core 2-es oda vissza veri a Turion X2-t a tesztek alapján, de sok érte az 240 körüli összeg, ha 2 Ghz-es procival adnák az 1,5-ös helyett akkor érné meg. Amúgy ez a T5250 1,5 Ghz-es proci már Santa Rosa-s ugye?

    A Geforce 8400-es videokártya jobb mint az ATI-s X1250. Itt meg is nézheted: [L:http://www.notebookcheck.net/Mobile-Graphics-Cards-Benchmark-List.844.0.html][/L] Az GeForce 8400M GS a 47. helyen van, az X1250 meg a 71. helyen. De most nézem, hogy az usanotebooknál meg ATI Radeon Xpress 1270 HyperMemoryTM -et írnak az 1521-eshez. Olyan meg nincs az előbb linkelt táblázatban.
    (Szerintem a Geforce 8400-as se egy játék kártya.)

    Amúgy jó lenne már egy magyar teszt is ezekről az új Inspironokról meg Vostrokról, vagy akinek már van ezekből a csodákból az is írhatna ide egy két pro/kontrát.

    Még azon gondolkozok, hogy inkább majd januárban veszek egy Inspirion 1520-at vagy 1521-et, akkora már csak leesik az áruk annyira, hogy tényleg megérje. Szerintetek?

Új hozzászólás Aktív témák