Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • breal11

    tag

    Sziasztok!
    Olvasgatom már a fórumot egy pár napja, és nagyon sok hasznos tippet olvastam már itt, így ezt láthatlanba is köszi! A héten vásárolatam ezt az [N5110-et, corei7,8gb,640gb stb...]. Nagyon meg vagyok vele elégedve eddig, bár megjegyzem ez a driver mizéri példátlanul fos így 2011-ben...kvázi nevetséges. :W A gép maga nagyon tetszik. :R
    Két kérdés maradt meg bennem, amire konkrét választ nem találtam visszaolvasás után:
    A billentyűk háttérvilágítottá tétele. Itt írta valamelyik kolléga, hogy van rá mód bizonyos billentyűk beszerzése után, erről tudna vki vmit mondani bővebben? milyen bill, honnan merre mennyi? :U - köszi.
    Másik kérdésem a wlan/wifi kérdést feszegeti: pontosan milyen N-es szabványt támogat ezeknek a wlan kártyája? 150/300/450Mb/s? Az enyémre feltelepítettem a megfelelő drivert (Dell wireless 1702), azonban a kapcsolat sebessége csak 64Mb... Hol tudnám ezt a hibát kijavítani? Nyilván nem 64megás a wifi modul benne :P , de mégis mennyit tud, és hogyan? Nektek ment egyből max sebességen?

    Köszi a válaszokat előre is!

Új hozzászólás Aktív témák