Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Shadowguard

    senior tag

    Tegnap megint elemében volt a játék, 3 koponyás recovery-n egy Banshee-Zeus páros, megtámogatva egy Orionnal és egy Thunderbolttal. Túl nagy kihívás nem volt, sensor lockkal elkaptam a Banshee-t és két sorozat LRM borította is, a többieket meg elsőre nem is láttam... Utána már csak farigcsálni kellett. Bár egy visszatöltést megengedtem magamnak, mert kicsit "vicces" kedvében volt a gép: beugrottam a Hunchbackkel lábat faragni, erre begyalogolt a Zeus és Large Laser fejes... Oké, ennyi belefér, van tartalékpilóta amíg felgyógyul, majd következő körben hátraviszem. Főhős megfaragta a másik lábat, erre egy PPC elvitte a HBK fejét... Köszi, puszi, reload :Y

    Egyébként is felesleges volt lábat farigcsálni, utána néztem, hogy BNC-3E volt. Ennek a mechnek úgy mi értelme, de komolyan? :F A másik variánsból még éppen ki lehet hozni valamit, de ez magasan vicc kategória azzal a kemény 3db hard pointtal (+4 support). Oké, a leírás szerint közelharci mech, de még annak is vacak.

    Viszont továbbra is érdekesen dobálja az ellenfeleket. Előző végigjátszásban alig tudtam összeszedni egy LRM-boatnak való ON1-V-t, most meg nem győzöm eladni. K-s meg sehol... Előzőleg pont fordítva volt. Catapultot, Black Knightot még nem is láttam.

    És egy kérdés: az MBR-t azt mi alapján adja a küldetések után? Húznám felfelé, mert Brintonban néha amiatt nem tudok küldetést vállalni (legalábbis úgy tippelem, Capellan és F. Sun repu már allied).

Új hozzászólás Aktív témák