Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • 88Prot

    tag

    Sziasztok!

    Lehet egy picit off topic

    A kovetkező lenne a problémám.... van egy Sabertooth 990Fxem mellé két 5770 videókarim meg egy FX 6100+ procim... a probléma az, hogy ha húzom 3800MHz-re pl akkor van amikor nem indul el a gép egyáltalán.... felpörögnek a ventik majd leállnak. Ez már van egy ideje, most a következőt csinálja, van amikor egyszerűen megfagy a gép n.ha kékhalál... megy pár percig a windows azt annyi meghal... valami atidump.sys re hivatkozik nem tuti hogy ez a pontos file nv, de mikor még kidobta ezt kékhalál közbe akkor megnéztem fórumon asszony gépén, és sok mindenkinek van ez az ati 12.6-os driver óta. A lényeg a lényeg, hogy ma újratelepítettem a gépet ati 12.3as drivert tettem fel. Úgyanezt csinálja csak nem hivatkozik arra a bizonyos sys kiterjesztésű file-ra... :S ha nem húzom a procit azt is megnéztem minden auton van akkor is ezt csinálja.... Prime-al megnéztem CPU-t is Memókat is (2*2giga G.Skill 1600Mhz) 10percig ment prime minden okévolt... :S eddig csak napi egyszer halt be a gép ujraindítottam aztán jólett mostmeg már alig tudom ezt is megírni nektek.... mert félek hogy mikor áll meg a cursor... :S jah mellé egy LC power 600W-os tápom van nem tudom hogy okozhatja e ez a hibát... :S

    Jah próbáltam úgy is hogy kivettem az egyik 5770-t és úgyis megfagy.. .:S plusz sokszor csinálta az elmúlt napokban azt a hibát hogy elsötétült a kép majd fisszakapcsolt azt kiírta, hogy az ati driver nem válaszolt aztán sikeresen helyreállt.... de mostmár vagy csak kékahlál vagy egyszercsak bedobja a fekete képernyőt, vagy elsem indul a windows ... végigmegy a logo aztán annyi feketeség... :S

    Vagy esetleg az új alaplapBIOS csinálhatja ezt? 1304-es van fent...

    válaszotok előre is köszi

Új hozzászólás Aktív témák