Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hNorr

    csendes tag

    Sziasztok! Egy új tomahawk max alaplappal egy új ryzen 3600-at akarok meghajtani. A bios alapból frissített a ryzenhez. Hd 7770-el és 2*4GB rammal. Egy rammal indítottam ahogy a füzetkében írva van. Elsőre működőtt, bejött a bios.. win telepítés nehezen ment mert macről kellett a windowst pendrivera rakni.. sehogy nem ment. Megpróbáltam a régi behalt gép winyójával. Be is indult bebootolt a win, rufussal csináltam telepítőt. Felraktam a wint de a telepitesnel behalt a rendszer, nem ment tovabb fel ora-45 perc varakozas után sem.. több wint is felraktam mar ssd-re és ilyen még nem volt. Ezért reseteltem a gépet. Ez után a bios már nem jött be, az alaplapon pedig a vga hibajelzés világított. Azóta ezt csinálja.. vga pirosan világít minden indításnál.. ez volt egy hete. Ma szereztem egy másik videokártyát és azzal is ugyan ez. Van valakinek ilyesmivel tapasztalata, vagy ötlete hogy mi lehet a ludas? A táp is a régi gépből van, tápteszterrel csekkoltam és minden érték rendben van.. a rendszer már el is indult többször is... Rossz hardver kizárható. Bio frissítést még nem mertem próbálni.. Tapasztalat híjján, és így hogy képet sem ad meg pláne :D

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák