Új hozzászólás Aktív témák

  • #85619712

    törölt tag

    válasz Zirowe #2450 üzenetére

    Ejha, te még tőlem is jobban túlaggódod a dolgot. :D Próbálok pár dologra válaszolni, remélem nem mondok hülyeséget.

    1. Az wifi antenna így ránézésre, le ne vágd! :))
    2. Valami aux usb átalakítónak tűnik, akkor lenne értelme ha van valahol az autóban extra usb, ezzel tudnád bekötni azt.

    3. Gondolom nem akarod a gyári korbácsot megvágni, azért akarod így megoldani? Elvileg járható út, ha átrakod oda a két vezetéket ahol a gyári mikrofon találkozik ezzel a csatival.

    4. Ne köss semmit sehova! Ha osszedugtad a dolgokat és valami nem megy majd lehet agyalni, de előre kár!

    5. Passz

    6. Passz ill. lásd 4. pont

    7. Én eddig 2 kocsiba kötöttem be, nekem a tolatólámpa csatlakozás vált be a kamerához. Szerintem ez a legegyszerűbb módja.

    8. Passz

    9. Fék és világítás szálak, a világítás az ISO csatiban is megvan azzal nem kell foglalkozni elvileg, a fék passz. én nem kötöttem be. :DDD

    10. Pontosan nem tudom, csak sejtés, de az egyik fakra az antenna jel a másik a táp az antenna erősítőnek, szóval mindenképp be kell kötni, különben rossz lesz a vétel.

    11. Én a saját GPS antennát preferálnám, de ha makod van működik majd a gyári is.

    Remélem nagy hülyeségeket nem írtam, de majd úgy is kijavítanak. :R

Új hozzászólás Aktív témák