Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • junkpod

    nagyúr

    válasz #79335424 #13744 üzenetére

    Nagyon sok dalnál hibás, vagy hiányos az id3.
    Hát akkor a Kodi tényleg nem való a Te céljaid elérésére.
    Hiányos id3 tagekkel csak szenvedés lesz az egész, egyszer rendbe kell rakni, nem lehet megúszni. (Ez annak hátrány aki már évtizedek óta gyűjtöget zenéket, de ha ma letöltesz bármilyen albumot, az már szinte hibátlanul lesz be-tagelve.

    Vannak válogatás albumok, amikben szerepelhet ugyanaz a szám, mint az eredeti albumon. Akár ugyanannak az előadónak is lehet pl. Best Of albuma.
    Nem értem ezt a gondot, meg lehet jeleníteni a zenéket: Albumonként, Előadónként is, sőt be lehet kapcsolni, hogy a válogatás albumokon lévő előadókat bele vegye-e a listázásba.

    mert a Kodi nem képes normálisan lekezelni az elérési út szerinti rendezést.
    Pedig pont ez a szemlélet váltás kell a Kodi élvezetéhez:) A mappákat mint rendező-elvet használni ez akkor volt szokás, mikor nem voltak erre való szoftverek (scraperekből építkező adatbázisok). Az elérési út szerinti rendezést talán egy aktív lejátszási listával lehetne kiváltani (abban van elérési út megadási lehetőség), de mivel nem is igazán értem mit szeretnél ezzel megvalósítani, lehet, hogy rossz tanácsot adtam:)

    Box's don't touch!

Új hozzászólás Aktív témák