Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zack

    nagyúr

    Egy dolgot elfelejtetek. Ezek csak számok. :U Nekem volt 970, és 290X után...Nem ment gyengén. 1540/7920. De itt már +100mV kellett neki, és a fogyasztás így már közel sem annyi mint a közölt TDP. De a gyakorlat mást mutat mint a tesztek. :U Szerintetek véletlenül tértem vissza, és adtam el a nehezen beszerezhető Giga G1 Gaming-et? Meg lehet nézni milyen hardver volt alatta. A 970 nem több, mint egy felső-középkategóriás VGA. Persze a papíron levő eredmények mást tükröznek, de én azért láttam.Hiába magas a Mhz, ha nincs alatta innovatív hardver. Azért megy ennyire mert az órajel kompenzálni tud valamelyest. BF4 multi 1080p full-ban 1540/7920 olyan akadásokat tapasztaltam ami nem lag. Annál sokkal több. Baromi zavaró volt, olyan érzésem volt, mintha valami puffer kifogyna, és miután visszatölti megint minden jó és folyamatos. Lehet itt jön képbe, hogy ezekhez az órajelekhez kevés a 256bit. Lehet ehhez van köze az FPS droppoknak is in-game... :U

    Szóval annyira azért ne együk forrón a kását. Az AMD csak azért csökkent árat, mert az emberek a tesztek alapján vesznek VGA-t, nem úgy, hogy megveszik, kipróbálják, és ha jó megtartják.
    Ez egyébként tök olyan, hogy azért mert valaki izmos, még nem biztos hogy erős is. :)

    Mindenkit megnyugtatok, sokkal erősebb a 290X a 970-nél, ami papíron nem jön ki. :K

    Aki 290/290X-et akar az jár a legjobban ezzel az árcsökkentéssel, mert ezek a kártyák jobbak, mint a 970/980, de ugye mégis árcsökkentésre kényszerülnek, mert a nép "megette" a 970/980 hype-ot.

    Ezért a hsz-ért lehet odaát már nem leszek haver, jó kártya a 970, továbbra is ez a véleményem, de nem egy ligában játszik a 290/290X-szel, hanem egyel alatta.

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

Új hozzászólás Aktív témák