Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Merchior

    tag

    válasz bepken #6517 üzenetére

    Képviselem az ellentábort - amire szerintem találsz még példát, ha visszaolvasol pártízoldalt.
    Craftsman-em van április óta, minden gond nélkül eltöltöttem benne 2x4 órás webkonfos-oktatást, egyetemen távoktatást/vizsgát, vagy home officet, illetve az esti jáccások sem okoztak fájdalmat 2-3 óra után. :D
    Páromnak SecretLab Omega-ja van 2 hónapja, nagyon szereti, nem panaszkodott még. Próbálgattam én is kicsit, szerintem is nagyon jó szék. (A Craftsman-nél pl. egyértelműen keményebb a szövet Omega, valamint a derékpárna is eltérő töméssel bír, de az lehetetlennek tűnik számomra, hogy rossz, káros, kényelmetlen legyen)

    Kolléga fentebb talán még említette is, hogy nem ér le teljesen a lába - szerintem inkább ennek tudható be a zsibbadás, nincs semmi baja annak a Noble-nek sem.

    Szóval lényeg a lényeg, ha tetszenek, ne tegyél le róluk két alkalmi negatív élmény után, miközben többtucat pozitív példát találsz :)
    Egyszerűen csak oda kell figyelni a megfelelő típus kiválasztására, ülésmagasság, ülőlap-kialakítás, háttamla-méret szempontokból és nem lesz gond. :R

Új hozzászólás Aktív témák