Szoftver rovat

Új nForce-driver

Az nVidia kiadta a 2.45-ös verziójú nForce-meghajtócsomagot.

DirectX 9.0b a láthatáron!

Pár napja kint van az interneten a DirectX legújabb bétája.

Half-Life 2 és az nVidia - páratlan páros?

A Doom 3 és a Stalker mellett a Half-Life 2 lehet az idei év legkeresettebb játéka - ám korántsem mindenkinek.

Megjelent az ATI Catalyst 3.6

Akik még nem láttak neki a 3.5-ös verzió telepítésének, már ne is tegyék.

Európai fellépés a spam-mail ellen

Az USA után az Európai Bizottság is harcot hirdetett a spam e-mailek ellen.

Húzós hardverkövetelmények a Doom 3-hoz

Az egykor még 486-oson és Pentium-on játszóknak most már csúcsgépre lesz szükségük.

Új Detonator és nForce driverek

Itt vannak az nVidia Detonator FX 44.67, no meg az nForce 3.44 meghajtóprogramok.

Túl sokba kerül a Windows forráskódja?

Az amerikai igazságügyi minisztérium további lépéseket fontolgat a Microsoft ellen.

USB-driver DOS alá a Panasonic jóvoltából

Windows után DOS alól is elérhetjük külső USB-s tárolóinkat.

Pentagon: célkeresztben az IPv6

Az amerikai hadügyminisztérium szívén viseli az új internet-protokoll sorsát.

A jövő az iSCSI-é, a Windows NT 4.0 már a múlt

Július elsején két fontos bejelentést is tett a Microsoft.

Javítások a Catalyst 3.5-höz

Alig jelent meg az új ATI driver, máris ki kellett adni két javítást hozzá.