Szoftver rovat
DirectX 9.0b a láthatáron!
Pár napja kint van az interneten a DirectX legújabb bétája.
A fenyegető Linux
Egy telefonkonferencián elhangzottakból kiderült: komolyan veszi a Linux-ot a Microsoft.
Half-Life 2 és az nVidia - páratlan páros?
A Doom 3 és a Stalker mellett a Half-Life 2 lehet az idei év legkeresettebb játéka - ám korántsem mindenkinek.
Megjelent az ATI Catalyst 3.6
Akik még nem láttak neki a 3.5-ös verzió telepítésének, már ne is tegyék.
Európai fellépés a spam-mail ellen
Az USA után az Európai Bizottság is harcot hirdetett a spam e-mailek ellen.
Húzós hardverkövetelmények a Doom 3-hoz
Az egykor még 486-oson és Pentium-on játszóknak most már csúcsgépre lesz szükségük.
Új Detonator és nForce driverek
Itt vannak az nVidia Detonator FX 44.67, no meg az nForce 3.44 meghajtóprogramok.
Túl sokba kerül a Windows forráskódja?
Az amerikai igazságügyi minisztérium további lépéseket fontolgat a Microsoft ellen.
USB-driver DOS alá a Panasonic jóvoltából
Windows után DOS alól is elérhetjük külső USB-s tárolóinkat.
Pentagon: célkeresztben az IPv6
Az amerikai hadügyminisztérium szívén viseli az új internet-protokoll sorsát.
A jövő az iSCSI-é, a Windows NT 4.0 már a múlt
Július elsején két fontos bejelentést is tett a Microsoft.
Javítások a Catalyst 3.5-höz
Alig jelent meg az új ATI driver, máris ki kellett adni két javítást hozzá.
- A spanyolviaszt nem, csak a görgőt találná fel újra az Airra Labs egere
- Kormányok / autós szimulátorok topikja
- One mobilszolgáltatások
- Eredeti játékok OFF topik
- Nyaralás topik
- Óra topik
- VR topik
- A fociról könnyedén, egy baráti társaságban
- Samsung kuponkunyeráló
- Kamionok, fuvarozás, logisztika topik
- További aktív témák...