Szoftver rovat
Megújult a rEVOLUTION ügyviteli programja
Modulokból állíthatják össze a nekik megfelelő csomagot a cégek.
Linuxon is fut a Google Desktop
Kicsit későn jött, kicsit keveset tud, de legalább van.
A Red Hat is összeáll a Microsofttal?
Homályosak a legnagyobb Linux-disztribútor nyilatkozatai.
Ügyes képnézegető kiegészítő a Firefoxhoz
Látványos, teljes képernyős megjelenítést ad a PicLens.
Boltokban a magyar nyelvű Adobe CS3
A forgalmazó szerint az új Creative Suite magyarítása végre jól sikerült.
Microsoft: nem támaszthatjátok fel a Longhornt!
Nincs meglepetés: az amatőr próbálkozás kérészéletűnek bizonyult.
Lejárt az Office 2003 ideje
A Microsoft azt szeretné, ha az ügyfelek az új verziót vásárolnák.
A kiadója szerint műalkotás a betiltott játék
Írországban még sosem tiltottak be videojátékot. Eddig.
Bétázzon: letölthető a Spybot 1.5 és a McAfee Total Protection 2.0
Biztonsági szoftverek tesztváltozatban.
Megjelent az Oracle Database Lite 10g új verziója
Egyszerűbb a szinkronizálás a vállalati adatbázisokkal.
Letölthető az Adobe Digital Editions
Privát könyvtár és könyvolvasó szoftver egyben.
A Novell támogatja a szoftverszabadalom-irtást
A szoftvervállalat segít az Electronic Frontier Foundationnek a Patent Busting projektben és a lobbizásban.
Tényleg a Safari a legjobb windowsos böngésző?
A píárban (is) verhetetlen Apple ezt mondja a most kiadott bétáról.
Rangos elismerés digitális magyar tananyagoknak
Nemzetközi díjat kapott a Csodafa és a Sulinet Digitális Tudásbázis.
Nem mondta senki, hogy fejleszd a szoftverünket!
A Microsoft és egyik támogatójának furcsa története.
Letölthető az Ad-Aware 2007 ingyenes változata
Megjelent a káros programok elleni népszerű szoftver legújabb verziója.
A Mozilla százezer dolláros donációja
Egyik vezetője szerint a nyílt forráskódú közösség támogatása a Mozilla kiemelt célja.
Letölthető a 3D-s böngésző, a SpaceTime
Imponáló megjelenítés, de vajon mennyi haszna van?
- PlayStation 5
- Wuthering Waves
- OLED monitor topic
- Akciókamerák
- Apple asztali gépek
- Samsung Galaxy Felhasználók OFF topicja
- Sub-ZeRo: Euro Truck Simulator 2 & American Truck Simulator 1 (esetleg 2 majd, ha lesz) :)
- Telekom mobilszolgáltatások
- Azonnali mobilos kérdések órája
- AMD K6-III, és minden ami RETRO - Oldschool tuning
- További aktív témák...