Szoftver rovat

Longhorn-demó októberben

Amerikai lapértesülések szerint a Microsoft már idén októberben be fogja mutatni a Longhorn működő változatát.

Vírusirtós BIOS a Phoenixtől

A Phoenix úgy gondolta, ideje egy kicsit megkavarni a "BIOS-piacot".

Windows Longhorn csak 2006-ban?

Piackutatók szerint kérdéses a Longhorn 2005-re datált megjelenése.

Vírusirtók és tűzfalak a Microsofttól?

A felhasználók elégedettségét vizsgálja az USA-ban a redmondi szoftveróriás.

Doom 3 demó a QuakeCon 2003-on

A korábbi pletykák igaznak bizonyultak: gép legyen a talpán, ami tudja majd futtatni a Doom 3-mat!

nVidia-Futuremark - szent a béke

Ismét beszállt az nVidia a Futuremark Béta-programjába.

Outlook Express - kérdéses jövő?

Bár a Microsoft nem állítja le az Outlook Express fejlesztését, mégis sok a kérdés a termék jövőjével kapcsolatban.

"Tűzforró" Detonator az nVidiától

Alig egy hét telt el a legutóbbi Detonator kiadása óta, máris itt a legfrissebb driver az nVidia videokártyáihoz.

Megjelent a Detonator FX 44.71

Letölthető, használható az nVidia legújabb, hivatalos (WHQL) meghajtócsomagja.

Félmilliárd dolláros bírság a Microsoftnak

2003. augusztus 11-e nem lesz a legszebb emléke a redmondi szoftveróriásnak.

64-bites játékok 2005-től?

A 64-bites processzorok teljesítményének kihasználásához még hiányoznak a megfelelő szoftverek.

Memóriatesztelő segédprogram

A Microsoft a Memtest nyomába ered..

Microsoft kódbemutató - sok hűhó semmiért?

Összesen 59 ország jogosult betekinteni a Microsoft programkódjába.

Itt a legújabb Detonator XP

Az nForce alaplapok után a videokártyáihoz is kiadta a legújabb driverét az nVidia.

Fojtogató spam!

A spam e-mailek terjednek: már minden második e-mail spam (levél-szemét)!