Szoftver rovat
Longhorn-demó októberben
Amerikai lapértesülések szerint a Microsoft már idén októberben be fogja mutatni a Longhorn működő változatát.
Vírusirtós BIOS a Phoenixtől
A Phoenix úgy gondolta, ideje egy kicsit megkavarni a "BIOS-piacot".
Windows Longhorn csak 2006-ban?
Piackutatók szerint kérdéses a Longhorn 2005-re datált megjelenése.
Vírusirtók és tűzfalak a Microsofttól?
A felhasználók elégedettségét vizsgálja az USA-ban a redmondi szoftveróriás.
Doom 3 demó a QuakeCon 2003-on
A korábbi pletykák igaznak bizonyultak: gép legyen a talpán, ami tudja majd futtatni a Doom 3-mat!
nVidia-Futuremark - szent a béke
Ismét beszállt az nVidia a Futuremark Béta-programjába.
Outlook Express - kérdéses jövő?
Bár a Microsoft nem állítja le az Outlook Express fejlesztését, mégis sok a kérdés a termék jövőjével kapcsolatban.
"Tűzforró" Detonator az nVidiától
Alig egy hét telt el a legutóbbi Detonator kiadása óta, máris itt a legfrissebb driver az nVidia videokártyáihoz.
Megjelent a Detonator FX 44.71
Letölthető, használható az nVidia legújabb, hivatalos (WHQL) meghajtócsomagja.
Félmilliárd dolláros bírság a Microsoftnak
2003. augusztus 11-e nem lesz a legszebb emléke a redmondi szoftveróriásnak.
64-bites játékok 2005-től?
A 64-bites processzorok teljesítményének kihasználásához még hiányoznak a megfelelő szoftverek.
Microsoft kódbemutató - sok hűhó semmiért?
Összesen 59 ország jogosult betekinteni a Microsoft programkódjába.
Itt a legújabb Detonator XP
Az nForce alaplapok után a videokártyáihoz is kiadta a legújabb driverét az nVidia.
Fojtogató spam!
A spam e-mailek terjednek: már minden második e-mail spam (levél-szemét)!


