Hirdetés

Aktív témák

  • Freddy76

    addikt

    válasz MC Pite #48665 üzenetére

    Na látod, erről van szó. Én is kereshetném a hibát a 17-50-nel, van benne, de nem teszem, mert jó társam, le sem jön a d7000-ről. A d7000 számomra ezzel remek páros, bőven hozza azt a képminőséget, ami kell, monitorra, 10X15 nyomatra remek képek jönnek, ennél jobbat nem tudnék kihozni, ha akarnék sem. Jó gyutáv, tök jó képminőség, élesség, mosás, miegymás. A 28-75 is valami ilyesmi lehet. Én még az 50-est használom mellette, mást nem. Nem tudom, nyáron fogom-e használni a 18-105-öt, lehet.

    Bár most, hogy ilyen jók a fények, a kis fuji X10 jön velem sétálni, és minő csoda, a nekem tetsző képek azzal is jönnek. Van rajta egy jó szenzor (nem apsc, de kompaktnál nagyobb), egy jó és fényerős obi, elég jó tartalékokkal bíró rawokat tud, és van rajta három tárcsa, meg néhány gomb. Persze nincs vele kétmilis dof, nem nézek ki vele sem menőnek, sem gazdagnak, de felszabadíító élmény, hogy nem egy bumszli izé lóg a nyakamban. Mondjuk ha bejövünk/leszáll az este, akkor már kell a csattogós...

    "Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

Aktív témák