Hirdetés
Cikkek
-
DDR400-as memóriák tesztje
Hat gyártó tíz memóriamodulja, illetve memóriakitje került a tesztpadra, hogy kiderüljön, milyen teljesítményt kapunk a pénzünkért.
Elemzés 100
-
Titan vízhűtőrendszer tesztje
A tajvani gyártó igényesen kidolgozott, házba (is) szerelhető TWC-A04 vízhűtő- rendszerének képességeit vizsgáltuk meg.
Teszt 55
-
38. hét: mit mutatnak árteszt-konfigurációink?
A szokásos szemlén kívül ma újra megvizsgáljuk a nyáron összeállított árfigyelő-gépeink árváltozását, sőt egy újat is állítunk melléjük.
Hazai pálya 19
-
Athlon 64-es platformok tesztje
VIA K8T800 Pro, NVIDIA nForce3 250Gb, SIS755. Három chipset, három gyártó, egyazon foglalat, egyetlen monstre teszt.
Teszt 104
-
Vasmadarak – három univerzális léghűtő bemutatója
A Thermaltake, a Gigabyte és a Zalman multi-platformos hűtői mérik össze tudásukat legújabb cikkünkben.
Teszt 126
-
37. hét: élénkülő piac, gyarapodó választék
Bő beszámolónkban ezúttal figyelmet szentelünk a gyors DVD-íróknak, a TFT-kijelzőknek és a minőségi házaknak is.
Hazai pálya 9
-
Három 19 colos TFT gyorstesztje
Új sorozatunkban 19 hüvelykes TFT-monitorokat veszünk nagyító alá – első alkalommal három modell kerül terítékre.
Elemzés 28
-
36. hét: megfizethető alkatrészek
Új termékek, induló áresések. Cikkünkben többek között alaplapokról és modding eszközökről olvashatnak.
Hazai pálya 15
-
A középkategória királya: GeForce 6600 GT
Az új középkategóriás kártya kiválóan teljesített tesztjeinkben.
Teszt 369
-
Cooler Master táp
Cikkünkben a neves gyártó 450 watt teljesítményt nyújtó, mégis zajtalan, Real Power tápegységét mutatjuk be.
Teszt 101
-
35. hét: iskolakezdés, csökkenő árak
E heti cikkünkben noteszgépek és digitális kamerák is felbukkannak, no meg árteszt- konfigurációink is.
Hazai pálya 19
-
Asus A3 notebook
Bemutatjuk a tajvani gyártó üzleti felhasználóknak szánt noteszsorozatának egyik új tagját, az A3000N-t.
Teszt 5
-
Logitech billentyűzetek
Bemutatónkban két kedvező árú Logitech billentyűzet kerül terítékre.
Teszt 83
Hirdetés

Loxon Java Challenge programozóverseny
PR Jelentkezz 3 fős csapatoddal április 2-ig a Loxon Java Challenge programozóversenyére. A legjobb csapat nyereménye egy 540.000 Ft értékű műszaki utalvány. Programozz és nyerj!
Percről percre
it A Similarweb elemzőcég megadta a választ: vajon segített a Google keresője elleni háborúban a Bingen a ChatGPT-őrület?
it Szaúd-Arábiából és az Egyesült Arab Emírségekből érkezik jelentős befektetős a SpaceX-hez.
it Folyamatosan fejlődik a Bing, de a riválisok sem tétlenkednek, napi több új AI-eszköz bejelentése lett az általános.
Állásajánlatok
Cég: Tatabányai Törvényszék
Város: Komárom
Cég: pepris.de
Város: Budapest
Megjelenési dátumot kapott az After Us
gp A játék a legutóbbi hírek szerint májusban érkezik PC-re, PlayStation és Xbox konzolokra.
Búvárkodni ment egy T-Rex
ma Az Amazfit T-Rex Ultra 1000 nites panelt és offline térképet kínál extrém elfoglaltságokhoz.
Mozgásban a The Last Case of Benedict Fox
gp Jövő hónapban várható a premier, egyből Game Pass-be kerül a teljes változat.
Frevolúciós telefont mutatott be a Samsung
ma Nem mi találtuk ki ezt a jelzőt, a Samsung aggatta a Galaxy F14-re
Rövid előzetest kapott a Fort Solis
gp Az eredetileg csak PC-re bejelentett játék a tervek szerint PlayStation 5-re is elérhető lesz.
4G-s Redmi Note 12 mutatkozott be Európában
ma Indiába csak hó végén érkezik a Redmi Note 12 nagyon sokadik, egyben legkedvezőbb árú verziója.
Négy Redmi Note 12 érkezett Európába
ma A teljes alapszéria forgalomba kerül az öreg kontinensen, plusz egy 4G-s modell is bővíti a repertoárt.