Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Beniii06

    őstag

    válasz NB2 #163387 üzenetére

    Lehet igazad van félig, mert asztali platformon is furcsán "néztek" rám, mikor meséltem, hogy egyes single player játékokat kontrollerrel játszottam, ezért is gondolkoztam el konzol vásárlásán és jókor voltam jó helyen, hála a BB/BF topikoknak. A bioshock-on kívül megy az FC3-4-5-Primal-t teljes mértékben lehetett "olcsó" tronsmart BT-os kontrollerrel játszani(telefonhoz is jó), mégcsak nem is kellett box-os kontroller, csak aztán gondoltam a gép maradjon munkára inkább + pár játék, ami konzolon nincs vagy más formában elérhető és nincs már meg, a többit pedig céleszközön-konzolon játszom. eredetileg PS-t akartam venni, de annak az akciós árához képest féláron volt az S, így nem volt kérdés + ez a GP is tetszik, gép mellé is van értelme a konzolnak. Most arról a 3-4 exkluzív játékról lecsúsztam, cserébe jól jártam árban és nem bántam meg, hogy "zöld" lettem. Az Anywhere címek pedig jól fognak jönni később PC-n is.

    Más.:
    Köszönöm, mindenkinek a segítséget! :R Sikerült a 3 hónap goldot beszerezni + 2.5 eur-ért megszerezni a Bioshock kollekciót az ajándékkártyával. Nem gondoltam volna, hogy konzolra tényleg lehet olcsón játékokat beszerezni, legitim módon.

    "Got any other secret weapons?"

Új hozzászólás Aktív témák