Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz #78687232 #156700 üzenetére

    Én sem a játék minőségéról beszéltem, hanem a kormánykezelésről és a fizikáról. Nem értem egyébként amit írsz, mert egy adott autóval a fékút hossza nagyjából ugyanannyi mindkét játékban. Egy erős versenyautót a valóságban sem túl könnyű vezetni - a "szenvedés" amit írtál szerintem ebből is adódhat. És azért az sem mindegy, h a valóságban mennyire vagy tapasztalt (és gyors) sofőr, illetve, h milyen autókat vezettél már életedben. Az elején mindenképp gyengébb autókkal próbálkozz és adj magadnak egy kis időt. Egy árkád játékról nem két perc átszokni egy szimulátorra. De hidd el megéri! Engem a Project CARS tett szimulátor rajongóvá. De félre ne érts, nem akarom elvenni a kedved a Forzától! Az is egy szórakoztató és élvezetes játék (még kormánnyal is). Csak ha egyszer belekóstolsz valamelyik komolyabb szimulátorba, akkor valószínűleg már nem fogja minden vágyad kielégíteni. Persze nem vagyunk egyformák. Ha könnyedebb szórakozásra vágysz, lehet, h a Forza marad a Te játékod. Ezzel sincs semmi baj, csak mellette adj egy esélyt valamelyik szimulátornak is! Majd írd meg, h mire jutottál, pls! :R

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák