Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kazuma921

    aktív tag

    válasz MunezXBK #143009 üzenetére

    Én nem vagyok nagy autóversenyző játékos, kb. úgy bánok vele, mint sokan az FPS-ekkel kontrolleren. :D

    Igazából mindig az a probléma, hogy ha bekerülök az első 5 be, az előttem lévők elhagynak a francba, de minden egyes alkalommal ez van. Tehát, amíg hátul vagyok, addig az összes kocsi egy nagy kígyóként egymáshoz közel versenyez, de ahogy feljebb jutok, az első 5 elkezd leválni a többitől, és sokkal gyorsabban menni, mint azelőtt. Ha épp 5. vagyok akkor az első 4 húz el, ha sikerül kicsikarni a 3. helyet akkor az első 2, stb. Többnyire mindig az a probléma, hogy az első minden egyes létező kanyart tökéletesen, apró hiba nélkül vesz be, tökéletesen gyorsít, gyakorlatilag szuperAI ellen játszik az ember, nem is tetszik igazából, kivesz a "realisztikus verseny élményből."

    Az egyik versenyt viszonylag könnyen nyerem, a következőt meg (ugyanazon a nehézségi fokozaton) alig bírom végiggurulni, annyira nehéz az előzőhöz képest. Pattog a nehézség össze vissza. Ezek a problémáim az above average felettivel. Az above average meg könnyű, azt már unom. Túl nagy különbség van a két nehézségi fokozat között.

    (Azzal van problémám többnyire, hogy izzadás, üvöltözés, és sírás nélkül legyek első)

    [ Szerkesztve ]

    We aren't welcome in the heavens, our place is down there.

Új hozzászólás Aktív témák