Hirdetés

  • Ilyen lehet a Samsung Galaxy Watch7 Ultra

    ma Renderképek mutatják meg a Samsung júliusban megjelenő új felső kategóriás okosóráját.

  • Broken Roads teszt

    gp Azt, hogy mi történt az atomháborút követően Amerikában, jól ismerjük a Falloutokból. A Broken Roads e történetet ausztrál szempontból meséli el – igencsak hasonló eszközökkel.

  • AMD Radeon undervolt/overclock

    lo Minden egy hideg, téli estén kezdődött, mikor rájöttem, hogy már kicsit kevés az RTX2060...

Aktív témák

  • Djuree

    félisten

    válasz fsb1000 #33446 üzenetére

    akár az amx 38-am. egy ilyen tankkal harcoltam 1v1-ben mint a tiéd, ő sem tudott sebezni meg én sem őt. pedig vagy 30-at lőttünk egymásra 20 méterről :DDD aztán kinyírtam, mert megunta és megfordult és hátba tudtam lőni ;]
    ezen a szinten a t-26 a nyerő sztem, 3-4 kill szinte mindig megvan vele. gyors is, erőset is lő aránylag. simán kimanőverezem vele a többieket, ha nem vesznek körbe akkor nem nagyon tudnak kilőni. talán azért mert itt sok a noob, helyből lövöldöznek, én meg mozgásból, és így nem tudnak eltalálni én meg őket igen.

    LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

Aktív témák