Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ice&Lime

    veterán

    válasz a1200 #29128 üzenetére

    1.windows defender 4.0.9200.16384, - vezérlőpult-windows defender.
    szerintem hétköznapi böngészéshez elég én úgy veszem észre.

    1b.nem ismerem a norton int.sec.et és nem tudom mit szoktál csinálni a neten, de ha átlag dolgokat mindenféle banki átutalás/vásárlás nélkül, akkor szerintem vagy hagyd meg a win defendert, ami alapként van a 8-ban, vagy töröld le és tegyél fel valami mást, amiben biztosan megbízol és tudod, hogy mire kell és az azt biztosan tudja is.

    2.Hát igen, XP után elég érdekes lehet neked a 8. én csak a vistát hagytam ki, mint utóbb kiderült nem vesztettem semmit vele :) .
    hogy hova teszi a telepített dolgokat most így nem tudom, de azt megtudod nézni-sőt ellenőrizni hogy mit csinált vagy nem csinált a win8 itt-sajátgép-felső fülön számítógép-rendszer tulajdonságai-eszközkezelő-na itt kijön a lista, hogy mid van és mi vannak jól felismerve és mik nincsenek esetleg, amit a win 8 nem tudott megcsinálni, ha nincs felkiáltó jel, akkor elméletileg nincs semmi probléma és oké a rendszer-itt hozzáteszem, amit fent említettem, hogy nekem kkülön kellett feltennem a hangot pedig nem volt felkiáltójel-az nem ment a 8-nak ismét pedig egy realtek driverről volt csak szó.

    3.Kicsit igen, gyengének számít sajnos. attól függ mire használod, ha netezésre, irodai munkára, régi játékokra, akkor szerintem elég lehet, de komolyabb játékok, vagy programok, mint Photoshop CS6, Lightroom, videóvágó-exportáló, zeneszerkesztő programoknál már kevés lehet.
    szóval attól függ mire használod.

    3b.erre sajnos nem tudom a választ. sok minden jobb volt xp-ben ami nekem is tetszett, amiket sajnos elrontottak és nem jön vissza többet.

    5.ez érdekes, pedig a frissítés mindenhonnan rögtön kellene, hogy működjön.

    6.tudod 2012-13-ban ennyire futotta tőlük a több évtizedes tapasztatok után is. de ezen ne lepődjünk azért annyira meg, de tudom xp után ez sokkoló lehet, 7 után már nem, vagy mégis?....

    7.a firefoxnál a 32-bitet én sem értettem és értem még most sem, hogy miért nincs konkrétan 64-bites, igen, kicsit égő, vicces és furcsa a dolog, de viszont jól működik úgy is.

    8.szerintem semmi :)

    10.én letiltom teljesen, de van aki 2GB-ot és van aki 1GB-ot azért megad neki.
    huhh, ennyi lapot nyitsz meg egyszerre, az nem semmi, na ebben az esetben valaki gyakorlott írjon valami okosat. vagy hagyd azt úgy ahogy a rendszer beállítja inkább ilyen esetben.

    10b.szerintem tesztelgesd és nézegesd mindig a feladatkezelőt mennyit bír még és úgy állítgasd hozzá.

    10c.ha nem bírná a dolgaidat már az a 3GB használható memória, akkor érdemes lehet esetleg ramot bővíteni, de akkor már ki sem kerülheted a 64-bitet.
    én 8GB-rammal vagyok böngésztem ma elég sokat, mondjuk nem 100-as nagyságrendű fülekben, de általában 3GB fölé még 1x sem vittem fel bármit is nyitottam meg, de tény, hogy jól jön az a plusz pár GB ram tartalék, mert nem jó szűkösködni vele.

    [ Szerkesztve ]

  • AtHoS

    nagyúr

    válasz a1200 #29128 üzenetére

    Meghajtó programokból OS szinten is különböző telepítők érhetőek el, szintúgy a 3rd programokból.
    Gyakorlatilag egy XP-re írt meghajtóprogramot és 3rd programot nem fogsz tudni telepíteni Vista/W7/W8 alá.

    Természetesen kivétel erősíti a szabályt.

    Az alaplaphoz kapott NIS-t felejtsd el nyugodtan W8 alatt, ha az 32 bites OS telepítőt tartalmaz csak.

    Az x64 operációs rendszer egyik előnye (tudomásom szerint), hogy a 64 bites programok 2 GB-tól több memóriával is tudnak dolgozni

    A drivereket a Windows Update szervereiről tölti le az OS

    read-only mode on the forum

Új hozzászólás Aktív témák