Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • st6969

    őstag

    válasz polonic #19324 üzenetére

    Persze, csak el ne felejtsem...
    Most hétvégén amúgy raktam bele 5-600-at. Autópálya odafelé 120-szal, tojással a lábam alatt ~5,7l átlagfogyasztással, visszafelé 130-cal, itt is óvatosan, nem pörgettem, még csak tatásan, szintén 5,7l átlaggal. Ez ennél csak magasabb lesz, mert szeretem azért, ha lép, végsebességre a 140 nemigen lesz átlépve, de a kigyorsításoknál viszont amit bír...Erre leszek nagyon kíváncsi, hogy milyen egy 1.5dci Renault Megane után. Katalógus adat szerint 2,3s-al jobb a Toyota, úgyhogy azért szerintem érződnie kellene. A Renault nem volt egy vadállat, de igazán kevésnek sem mondanám, élhető volt. Egyedül az országúti előzéseknél kellett "tervezni". Valahogy az a 80-90 körüli tempó volt olyan, hogy 6-ban még nem volt ereje, 5-ikben sem túlzottan, 4-ikben ugyan meglódult, de hamar el is fogyott az ereje. De ezzel a gyorsulási próbával várok még 2000km-ig (most 1200 körül vagyok). A dízelben az volt a jó, hogy alacsony fordulattól már húzott elég jól, lehetett vele dinamikusan haladni, meglátjuk, ez milyen lesz...

Új hozzászólás Aktív témák