Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Azie

    őstag

    válasz DJ. Ru$y #93940 üzenetére

    felújítás előtt áll a ház, szóval megkérjük telekomot, hogy jöjjenek ki, mérjék fel, hol akarják behúzni a szolgáltatást, mert ott még most fúratunk lyukat, hogy ne a vadiúj ablakokat b*sszák szét majd. Így innen csatornáztatjuk a villanyszerelővel a dolgot a tv leendő helyéig és ott lesz az aljzat a modem/routernek.

    (persze lehet, hogy ez is álom és sci-fi, hogy felmérjék és bekötési tervet készítsenek)

    szóval gondoltam, hogy hogy nem a k****tt mongol sztyeppén van a technológiai szint, amikor hájpolják magukat a csillióG-vel meg az ilyenolyan hádé bullshittel. de igazából nem lepődtem meg.

    köszi a megerősítést, hogy még mindig a falat kell vésni és előre gondolkodni, ha nem akarom utólag összegányoltatni a házat.

    alapvetően egyik sem jó, sőt az egész kell "tévéadás" is csak anyám nyűgje (az ő háza lesz), nekem ~10 éve nincs ingerem tv adásra. ő inkább kifizet x tízezret a villanyszerelőnek a csatornázásért, meg a havidíjat meg mindent, hogy 2 hetente 1x megnézze a híradót - de már nincs értelme győzködni.

    majd írok, hogy mit reagált a felméréses kérésre :D :D - nincsenek illúzióim alapvetően.

    [ Szerkesztve ]

    "Believe in the ideal, not the idol." - Serra

Új hozzászólás Aktív témák