Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Boond

    addikt

    válasz DJ. Ru$y #91186 üzenetére

    Az egy dolog ha él, de ha pl csak 60-at tud kb a rendszer és nincs blonding ,vagy nem jönnek ki, akkor sokat érsz vele.

    " Akkor megmondják, hogy ők ennyiért csinálják meg, vagy csináltasd meg mással, ezt megint ne keverjük ide."

    Tudomásom szerint csak simán be kellett volna húzni/ cserélni padlásnál semmi extra... Lehet egyedi eset, de valszeg annyira nem mert utána gondolkodtam el azon hogy hasonlót máshonnan is hallani, más cégtől.

    Ez sima net volt a fenti történetben.

    "Az, hogy elakadt a dolog, vagy a rendszer nálad engedte egy érpáron, és ezért nem akarnak kimenni, ez sajnos a rendszer hülyesége. "

    Itt inkább hanyagság meg egyéb feltételezés áll.
    Nem tartom túl korrektnek, ha azt mondják kijönnek, és az eddigi tapasztalatokkal ellentétben b*** rá. Sőt nem hajlandóak ki küldeni embert, hogy megnézze mi is a tényleges helyzet. Nekem ezzel a hozzáállással van bajom. Központ mért 66-ot nem tudom azt hogyan nekem 60-62 max.

    "szabad port a központban, szabad érpár a főkábelen, amin a jelenleg használt érpár is van. Utóbbi kettő a nagyobb hátráltató tényező nyilván."

    Épp ez az, hogy akkor hirdetek ilyent ha min folyamatban van ennek a megoldása, mert pl ha nincs, akkor nem csak velem szúrnak ki, hanem mindenki mással is aki váltana/ váltott.

Új hozzászólás Aktív témák