Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • btz

    addikt

    válasz Tothgera30 #70594 üzenetére

    Nekem van. Néha teljesen süket a rákötött voip telefon, csak az újraindítás után van újra vonal, néha 404 errorokat dob az adminfelület elérése közben, szintén újraindítás segít csak. Ezeket a jelenségeket a dsl szinkron szinten szakadozó vonalamnak tudom be, szerintem nem kezeli le a HGW szoftvere rendesen ezt a szakadási szituációt. Néha az előző hibák miatt való újraindítás után nem indul el a wifi (a gombbal sem lehet aktiválni), ilyenkor újraújra kell indítani, általában ez segít.
    Egyszer önhatalmúlag rebootolt, ez nem rendszeres, egyszer fordult elő egy hete, azóta nem csinált ilyet, de előtte sem volt jellemző.
    A dhcpn kiadott dns 1. szervernek mindenképp az 192.168.1.254 címet erőlteti, ami nem is lenne gond, mert ez a gyári ip címe, csakhogy én átírtam ezt, mégis ezt ossza ki (kliensekben statikus címzéssel áthidalható és a másodlagos dns szervernek már az átírt címet osztja, szóval nem gond a domainek elérése)
    Nem tudom mennyire globális hibák ezek, jelentkeztek e másnál a Entry 2i esetén, lehet hogy csak nálam ilyen.

    [ Szerkesztve ]

    ⓑⓣⓩ

Új hozzászólás Aktív témák