Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Lacielvtárs

    nagyúr

    válasz dptrsk #62907 üzenetére

    értem és köszönöm az infót...
    akkor az antenna aljazat kilőve :K
    az az érdekes hogy amikor az új helyre költöztünk, akkor még wifi-vel csatlakozott a netre a tv
    két hete átálltam már az utp kábelre, de a jelenség továbbra is fenn áll
    otthon eddig az erősítőn keresztül ment a hdmi jel a tévére, a szerelőnek a véleménye alapján már azt is kikatattam, de így is maradt a jelenség...
    a wi-fi kikapcsolást pontosan hogy érted?
    én annyit tettem hogy a wi-finél "kivettem" a kis bogyót így érzékeli a wi-fi térerőt de nem csatlakozik a wi-fi hálózatra, de külön olyat még nem találtam hogy wi-fi kikapcsolása
    a wi-fire igazából a mobilok miatt van szükség, de akkor megnyugtattál hogy nem a router a ludas (amit már az első pillanattól gondoltam is)
    a bekapcsolás sorrendre visszatérve, nálam általában már mérgemben bekapcsolva hagyom a boxot, bár ha ki is kapcsolom, a távirányítóval, akkor is marad a hiba jelenség.
    jelenleg a tv hdmi 2-es aljzatára van kötve a box, és a tévé optikai kimenetén megy a hang az erősítőre (lásd adatlapom)

    tehát ha jól értem, akkor a modem lesz a ludas, vagyis annak a sortvere, ami nem jól kezeli ezen jelenséget :K
    hát remélem lesz majd rá megoldás, mert hát ugye én naív azt hittem hogy az IPTV-nél nem lesz gond, ha van net, minden jó, ha nincs net akkor nincs tv... de úgy látom nem ilyen eCCerű ez a digitális világ sem
    de azért ki fogom próbálni úgy hogy nem lesz hálózatba kötve a tévém és akkor lehet nem jön elő ilyen sűrűn a jelenség.
    ha jól értem amit írtál, de ha nem kérlek javítsd ki az "elméletem" :R

    ui: jah igen, és nálunk is HGW modem van :K

    [ Szerkesztve ]

    "Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

Új hozzászólás Aktív témák