Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MrT

    csendes tag

    válasz mbalint987 #61289 üzenetére

    Nálam / velem is pont ugyanez a helyzet és én is kíváncsi lennék az igazi válaszra.

    Közben azon gondolkoztam hogy a TV úgy reklámozza hogy az év végéig 2 millió otthonba elhozzák az optikai kábeles internet lehetőségét, de ez úgy hangzik mint ha a mostani nagy fejlesztés önmagában takarná a 2 milliót, közben meg nem mert úgy van hogy 1,8 millió már alapból megvan, a mostani fejlesztés kb 450 ezerre szól, amivel a végén 2,25 millió lesz, és ha azt vesszük alapul hogy ebben az évben az év végéig 2 millióig jutnak el akkor az azt jelenti hogy ebben az évben a 450 ezerből csak 200 ezret csinálnak meg és 250 ezer marad jövőre, és mi lehet hogy pont ebbe a felébe esünk bele. A Telekom közleménye meg az volt, szó szerint idézem "szisztematikusan fognak haladni a fejlesztéssel" ami kb azt takarja az én felfogásom szerint hogy indulnak Pestről oszt jönnek sorban kifelé, és a végén érnek majd el a határ közelébe, szóval az is lehet hogy mi majd csak jövő nyár elején kezdhetjük el itthon használni az optikát.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák