Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Rick4

    félisten

    válasz kabelmania27 #60170 üzenetére

    Fényképezte a srác, ha visszatekersz picit, látni is fogod, teletronix. Köszönöm mindenkinek a segítséget, jelszint ügyben igyekszem csak t-s témában kérdezni. Szándékos volt amúgy, korrekt, hozzáértő arcokat találtam itt mindig. :R

    Amúgy 2-3 hónapja mondtam le a t-sat előfizut, amúgy sem használtam, csak a kedvezmény miatt kellett, és mivel most volt kábelteló lehetőség fillérekért, de ugyanakkora kedvezménnyel, egyszerűbb volt arra előfizetni. A sat előfizu lejártakor be kellett vinnem a postára a beltérit és annak tartozékait, direkt egy erre alkalmas dobozt kérni a postásnénitől, a waberer's raktárba ment, tányért nem kértek, a központtal folytatott beszélgetés során nekik jó úgy, hogy az kiépítve ott marad, ha legközelebb kell mégis, csak rá kell tekerni az F csatit a másik beltérire. Amúgy meg nem ér annyit, hogy kijöjjön a szerelő, és egy fél óra alatt leszerelgesse.

    [ Szerkesztve ]

    Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

Új hozzászólás Aktív témák