Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Babetta-X

    senior tag

    Sziasztok! Lenne egy egyszerű, de kicsit kacifántos történetű kérdésem. Jelenleg nálunk analóg kábeltv van, amit egy cég fizetett, ez a lehetőség most megszűnt, így Anyukám bement és kötött egy kábeltv-t a t-homenál (nálunk ez az egyetlen elérhető szolgáltató tv+internet+telefonra)
    Kiderült, hogy új szerződés esetén már csak IP tv-t lehet csinálni. Semmi gond, mondták, hogy emellett is jön az analóg jel.
    Eddig oké is, egyszer volt kint a srác, de sajnos nem voltam itthon nővéremék pedig azt mondták jöjjön vissza később, mert ő azt javasolta itt-ott-amott fúrni faragni kell.

    Kérdésem, hogy ez az ip tv-s dolog hogy megy? Nálunk most a padlásra bejön a fő TV kábel, ezt a padláson elosztottam 3 fele. Az internet (router, modem stb.) egy kis szobába van bevezetve.

    Én nem feltétlen ragaszkodom az IP tv-hez (mármint a plusz szolgáltatásaihoz), de szeretném a lehető legkevesebb plusz kábelcsatornával meg hibaforrással megcsinálni az egészet.

    Elmagyarázná valaki, hogy pontosan mit hova akarnak majd kötni? Válaszotokat/segítségeteket előre is köszönöm!

Új hozzászólás Aktív témák