Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Zoles

    csendes tag

    válasz ForRedGlory #3016 üzenetére

    Bocs hogy meg mertem szólalni!

    Nem pörgök csak elmondtam a tapasztalataimat, neked nem volt egyértelmű ha egyszer leírom hogy mi van a szerződésemben akkor az nem egy megbeszélt rögzített felvétel amit kvázi félremondhatok-érthetek én is hanem a tisztelt ügyfélszolgálat nyomtatott akiknek mint tudjuk minden a kisújjukban van! Te pedig ne védd ennyire a T-t! Talán a T-szponzorál? Nem tudom talán ismét leírom hogy megértsd hogy kb ötödszörre bent voltam a T-nél személyesen elmondtam a gondomat! Tehát nem fogok faxolgatni mert még a végén az is lemarad-elveszik! Hja és hívjam az 1412 Te viccelsz????? ismét leírom hogy megértsd nem szeretnék 20-30percig zenét hallagtni!
    Ha kicsit visszaolvasol a topicban akkor meglátod milyen kálvárián mentem keresztül azért mert a tisztelt szolgáltatótol szeretnék netet illetve TV-t ebből kifolyólag már kicsit kezd elegem lenni ! Ha legalább minden klappul ment volna a sat tv-vel akkor egy pozitív véleményt írtam volna de azt hiszem ennyi cumi után te sem lennél olyan nyugodt! Lassan 1 hónapja beköltöztünk és se tv se net, azóta volt szerzödésbontás(iptv) és ezért a net is az új szerződésbe(sat-tv) került holott az már rég mehetne a régi szerint igyhát ismét a lista végére kerültünk!Milyen megoldás ez? Soha nem voltam még T-s csak más szolgáltatókat ismerek és azokkal nem volt ennyi gondom ha itt is ez lenne pozitív tapasztalataim lennének!

    Bocsi a hosszért!

    [ Szerkesztve ]

    az erő legyen veletek....meg a joghurt

Új hozzászólás Aktív témák