Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Allien

    veterán

    válasz dchard #25922 üzenetére

    Azért ez nem teljesen van így, mármint, hogy a szűrő mindig az első. Van, ahol ez kivitelezhetetlen, és olyankor több szűrőt kell sajna berakni. De, az biztos, hogy ha valami hiba van, akkor minél jobban egyszerűsíteni kell, és a modemet minél közelebb helyezni a bejövő vezetékhez, minél kevesebb toldással.
    Van, ahol egy totál tákolt hálózaton is tök jól elmegy a jel. Anno, nálam is az első ADSL-met még be sem akarták kapcsolni, mert messze voltam (5,5km), és rosszak voltak a vonali értékek. Természetesen be lett kötve, mert van ismerős a megfelelő helyen, és érdekes, de semmi gondom nem volt vele. Persze, mindent meg is tettem, hogy ne legyen gond, azaz pl modem egyből a bejövő vezetékre ment. De természetesen, van, ahol tökéletesnek látszik minden, mégis sz*r, mert mondjuk pl van egy másik nagy sebességű cucc azonos érnégyesen. :DDD
    Az adott esetben én a bejövő vezetékhez raknám a modemet, és onnan egy UTP a gépbe, esetleg wifi, de az ugye már az utolsó stádium. :B

    [ Szerkesztve ]

    Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert |

Új hozzászólás Aktív témák