Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • villamos

    őstag

    válasz Ace owner #14944 üzenetére

    Márpedig a tré nem fog tudni nagyobb sebességet nyújtani, ha beleszakad akkor sem. Legfeljebb olcsóbban adhatná a 2 megát, de mivel nincs ilyen csomag, ezért a "szolgáltatásportfóliójukból" kiválasztják számodra a csodás Start -ot, így fizetsz majd havi 3000 Ft -ot, és belövik a kapcsolatot 1 megára... Szerinted ez jó üzlet? :DDD
    Viszont az 5 gigát nem egészen értem, az upécé ászf szerint 300G fölött kezdenek hisztizni. De nem minden esetben szoktak...

    Puma K: Azt vedd figyelembe, hogy a 72 óra, az náluk valóban 72 óra, tehát annál előbb nem igen fognak rámozdulni.
    A szakadásokat okozhatja egy rossz modem, de az is előfordulhat, hogy kezd elromlani a vonal, és nem bírja a sebességet, ezért elbont... ergo kisebb sebességre kell belőni...
    A régi vonalam bírta a 4 megát is, legalábbis egy fél óráig, aztán ledobott. Felhívtam Pukk Kandúrt, újraindították bentről, megint jó volt egy ideig. Aztán a harmadik, vagy a negyedik szakadás után belőtték 2 megára. Azt sem bírta. Ekkor jött rá a kedves szolgáltató, hogy ugyan mit keres nálam voip, amikor az egész kerületbe nem építenek ilyet ki, mert a hálózat nem bírja.

    [ Szerkesztve ]

    Szép álmokat csillagom! És amíg te csicsikálsz, én hozok neked egy... LÁNGSZÓRÓT TAKAROGGYÁ!

Új hozzászólás Aktív témák