Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • patrikcoc

    aktív tag

    válasz -Solt- #134598 üzenetére

    Hát igen, csak a telekomnál úgy megy a fejlesztés, hogy 1 hiba javítása esetén 3-4 új kerül bele. A legutóbbi update "javította" a hangcsúszást, csak ebben az a vicces, hogy nekem a legutóbbi update előtt nem csúszott, csak pattogott, de az megjavult az update óta. Jelenleg az van, hogy random megáll a kép és a hang megy tovább (ez a legidegesítőbb, főleg ha éppen nem nézem a TV-t valami miatt és megy, az OLED nem szereti az állóképet...) itt elkapcsolás a megoldás, illetve van amikor belaggol a kép, ilyenkor csúszik el a hang, itt is az elkapcsolás a megoldás. 5.1 is a legutóbbi update óta megy, olyan jól, hogy ha pl. az HBO3-on átállítod a hangsávot magyarról angolra (5.1), crashel (Oops, sorry about that) a box. Szintén crashel ha kikapcsolod a menüben az 5.1-et. Meg néha bekapcsolás közben is. :D
    Egyébként nekem optika van, Sagemcom 5670 HGW, de ez teljesen független, a box a hibás.
    A visszatekerésért sem értem, hogy mernek pénzt kérni. Megállítod az élő adást, negyed óra múlva elindítanád, csak állókép van. Ilyenkor visszatekerésnél meg multicast behangolási hibát ír, vagy össze-vissza ugrál a csúszka, vagy crashel.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák