Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • R3laX

    addikt

    válasz R3laX #126782 üzenetére

    Továbbra sem tudnak időpontot adni. Nincs konkrétum leadva. Én Május 10-ével elindítom az NMHH eljárást, addig tudok még várni.

    Egyébként egy kis ízelítő az elmúlt évekből:

    2019 november eleje : Első e-mail-em a közös képviselőnek a telekom optikai hálózat igényléséről. (semmit nem csinál, azt mondja gyűjtsek én aláírást)
    2019 november 28 : Telekom optikai hálózat átadása Dorogon. (kertes házak)
    2020 április közepefelé : Feltörik az utat szó nélkül, még csak a kocsival sem tudtam kimenni. Földkábel elhelyezésére leásott csatornák beépítése.
    2020 október : Összegyűjtöttem az aláírásokat a lakóktól, elkezdi kiépíteni a kivitelező.
    2020 november vége : Kész van a kivitelező cég, elvileg igényelhető a hálózat.
    2021 január : Elvileg még egyszer kész van a kivitelező cég.. :F , most már tényleg igényelhető
    2021 március : Meg tudtam rendelni a szolgáltatást. A kedves ügyintéző hölggyel megbeszéltük, hogy nyugodtan váltsa nekem feljebb a mobil csomagom, mivel úgyis megkapom lassan rá a Magenta1 kedvezményt.
    2021 április közepe : Kijavítva a kivitelező cég által felhelyezett elosztódoboz: 11G1014
    2021 április vége : Még mindig csak várakoztatnak
    2021 május : ....... :(((

    37. napja van megrendelve a Magenta1.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák