Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mentic18

    tag

    válasz Dicker #111599 üzenetére

    Mindenképpen menj be egy boltba. De javaslom egy otthoni számítás eshetőségét is!
    Én most akkor leirom az élményeimet a szombaton kötött magenta csomagra.
    Ugye úgy van hivatalosan, hogy ha kérek egy új mobilelőfizetést akkor minden szolgáltatás (tv, internet, vez. telefon, mobil havidíj) árából 30% kedvezmény van. Kiszámoltam azokból az árakból a kedvezményt amit eddig is fizettem, plusz a mobil havidíjat is hozzáadtam, természetesen a kedvezményeset. A fickó bent számolt nekem egy 14 ezer forintos magenta havi összeget: otthoni tv, xdsl 30 megás internet - Köszi Pannonhalma!! - és alap vez. telefon plusz két mobil s + 3gb net csomag. Ugye ez magentában + 3-3 giga net, aminek nagyon örülök. Erre számolta ugye a 14 ezret. A szerződéskötés előtt 1 nappal 12-őt számoltam. Na és nekem lett igazam, mert most 9+3 ezret fogok fizetni a jövő hónapban. Szóval én nagyon örülök hogy telekomos lettem. Soha nem volt ekkora szerencsém, nem is akartam elkiabálni, de ez nagyon király. Leszámítva a pannonhalmi csodás netsebességet (hiába dupla érpár, nem tudják megoldani az 50 megás netet..), azon javíthatnának még.

    [ Szerkesztve ]

    Samsung Galaxy A53 5G

Új hozzászólás Aktív témák