Hirdetés

Aktív témák

  • bim

    veterán

    Jó reggelt.

    Ma óra nélkül ébredtünk. Édes így határozott. Fel is riadtam 6 előtt hogy elaludtunk. Nincs belőle különösebb gond mert ma még nem dolgozunk. Viszont ha minden igaz tárgyalni fogunk menni a nap folyamán valahová. Vagyis pestre megyünk csak a pontos helyszínt nem tudom. Elvileg pénteken már tudunk dolgozni. Ezt nem szeretném elkiabálni mert még bármi megeshet. Kicsit izgulok hogy végre tudunk dolgozni.
    A tegnapi napon végre befejeztünk egy 2000 darabos kirakót. Nagyon nehezen ment mert nem volt meg az eredeti kép hanem csak két A4-es nyomtatott képről tudtuk elkészíteni.
    Kirakó.
    Ezen kívül csak a szokásos dolgok történtek. Takarítottam, mostam, mosogattam. Bankban voltunk megérdeklődni a folyószámlahitelt. Ha komoly gondba kerülnénk előtte pár nappal elég megigényelni. Kicsit ködös a dolog mert nyilván csak az előnyeit hangoztatták és én szeretem tudni miről szól az apróbetűs rész is. Majd meglátjuk hogy szükségünk lesz e erre a mentőövre. Ha dolgozni kezdek és rendben fizetnek akkor talán nem kell igénybe vennünk.
    Cuncika nagyon édes. Édes pedig álmaim kiskacsája...(szerinte már nagykacsa)
    Szép napot mindenkinek.

Aktív témák